2 бр. / лот 10/100/1000 м, SFP Fiber Media Converter, външно захранване 20 км 1310 нм LC, 1.25 г SFP Fiber Media Converter
Новинка

2 бр. / лот 10/100/1000 м, SFP Fiber Media Converter, външно захранване 20 км 1310 нм LC, 1.25 г SFP Fiber Media Converter

BGN 153.58

Налично


Конвертор медии влакна СФП 10/100 / 1000м
Обща информация :
Оптична медия конвертори Gigabit Ethernet SFP серия JYT-GS803 преодоляват разликата между медни и оптични влакна инфраструктура. Конвертори медии влакна СФП са проектирани за максимално удобство за влакна, за да омеднить преобразуване прилагането на локални мрежи, които изискват гъвкавост в тарифите за пренос, разстояния дейност, и вида на мрежа от влакна, които могат да се извършват само промени горещо-подключей и играйте Сфпс.
Приложения
* Телекомуникационни Мрежи
* Училища, Офиси, Кибербары
Характеристики :
* Висока гъвкавост с горещ щепсела и да играе SFP
* Супер предаване на пакети данни 1600byte
· Пълен дуплекс-регулиране на дебита, половин дуплекс производство-обратно налягане
· Чрез отказ на връзката (LFPT)
* Е-разположено Сид, за да се покаже сила и състоянието на мрежата
Технически характеристики :
Стандарт
IEEE802. 3 (10 BASE-T), IEEE802. 3u 100 BASE-TX/FX (Fast-Ethernet),
IEE802. 3 Z 1000 BASE - - SX / LX(гигабита-локална мрежа), IEEE802. 3x (регулиране на потока), IEEE802. 1q, IEEE802. 1p Qo S, Spanning Tree IEEE802. 1d
10/100 / 1000 BASE-T
Кабел STP, или UTP категория 5/5e/6 (макс. 100 м)
SFP
Приемопередатчики SX, LX, EX, ZX, EZX, и Bi-Di оптически бъдат
Режим На Конвертиране / Време На Забавяне На
Магазин и напред
Управление на потока
Доста дуплекс-регулиране на потока, наполовина дуплекс-обратно налягане
RJ-45
Auto-MDI/MDIX
Fiber Connector
LC (двухшпиндельный), LC / SC (симплексный)
Дължина на вълната
1310/1550 Нм
Размери
70 мм (Ш) x 93 мм (G) х 26 мм (в)
Тегло
Нето тегло : 0,16 кг; Тегло бруто : 0,42 кг
Входно Напрежение
DC 5 V1 A с външен адаптер за захранване
консумирана мощност
MTBF
50 000 часа
Бер
Таблица за MAC адреси

Размер На Буфера
1 M
Работна Температура
0~50
Температура На Съхранение
-40~70
Влажност На Съхранение
5%~90% не е снизходително
ПЛАЩАНЕ
1. ние можем да разпознаем плащане чрез Набирателни, Западното връзка и T / T. най-Добрият начин-това е директна онлайн плащане, което можете да изберете сами. Ако искате да използвате други условия на плащане, моля, уведомете ни, по-рано, когато поръчвате.
2. пълното заплащане трябва да бъде направено в рамките на 7 дни след подаване на поръчката, в противен случай резервацията ще е невалиден или отменен система.
3. уверете се, че сте попълнили цялата подробна информация, като лице за контакт, адрес, пощенски код и телефонен номер при попълване на информацията за вашия купувача.
ДОСТАВКА
1.Ние ще изпратим на стоки в рамките на 5 работни дни, след потвърждение, пълно плащане.
2. ние можем предоставяне на международни транспортни услуги, както следва :
Въздушна поща стълб кит, Въздушна поща стълб HK, EMS, TNT, DHL, UPS, Fedex. По подразбиране се използва Въздушна поща China post и Въздушна поща HK post.
3. купувачът е отговорен за застраховка, проблеми и щети, причинени на услугата за доставка, като злополуки, забавяне или други въпроси. Освен това, ние не носим отговорност за всякакви митнически такси или данъци за внос, тези такси не са включени в цената на стоката и цената на доставката.

Подробности

търговска марка:
jyttek
Номер На Модела:
JYT-GS803-20
Fiber connector:
LC
Дължина на вълната:
1310 нм
източник на захранване:
DC 5V1A с външен адаптер за захранване
единична режим влакна:
9/125um
Скорост На Пренос На Данни:
10/100 / 1000м
разстояние:
20 км
Размери:
86 mm (W) х 118 мм (G) х 27 мм (в)
Материал:
психичното
влакна:
Дуплекс
режим:
Однорежимный режим

Избор на купувачи